Курс “Е-дидактика та змішане навчання”

На серії занять з е-дидактики та змішаного навчання Ви дізнаєтесь про технологічні освітні інновації та стратегії формування вмісту електронного курсу. Ми познайомимось із сучасними трендами ефективної цифрової педагогіки для планування та керування навчальним процесом, власне викладання та оцінювання студентів.

Необхідність створення інноваційних курсів випливає із нових вимог інформаційного суспільства, яке потребує певного набору знань, вмінь та, передусім, компетентностей, які очікуються у випускника вищого навчального закладу та фахівця своєї справи. Змінюються також і потреби та очікування студентів, для яких цифрове середовище є абсолютно природнім (вони є digital natives). Ну і, звісно, інформаційні технології динамічно розвиваються і стають все доступнішими та функціональнішими, зокрема й у реалізації педагогічних концепцій.

Часто існує побоювання, що електронні засоби з чітко окресленими інструментами обмежують творчість викладача. Ви переконаєтесь у тому, що це зовсім не так, а цілком імовірно - навпаки! Якісний та ефективний курс - це не лише електронні матеріали в онлайновій системі навчання, а поєднання цілого спектру різноманітних інструментів супроводу навчального процесу.

Ми поділимось досвідом, ідеями та випробуваними практиками того, як зробити свій онлайновий курс цікавим, мультимедійним, інтерактивним та сучасним, і як реалізувати передові педагогічні методики за допомогою цифрових технологій.

Семінари Оксани Пасічник, керівника проектів та програм ЦеНІТ, формують курс  "Е-дидактика та змішане навчання"

Програма курсу тут