2017 р.


ПРОЕКТ "ПРОСТІР ОСВІТНІХ ІНІЦІАТИВ"

З лютого 2017 р. Центр навчальних та інноваційних технологій виконує мікро-проект “Професійна підготовка викладачів ВНЗ в цифрову епоху: впровадження інноваційних методів змішаного навчання у педагогічну практику викладачів університету” в рамках впровадження проекту "Простір освітніх ініціатив".

Наші завдання:

1. Вивчення інноваційних моделей організації навчального процесу в університетах методом змішаного навчання;

2. Рекомендації до створення навчально-методичного комплексу курсу для змішаного навчання;

3. Навчальні семінари, тренінги, індивідуальні консультації із створення курсів змішаного навчання;

4. Підвищення викладацької майстерності викладачів та їх підтримка у формуванні умінь та навичок студентів навчатись самостійно.

Детальніше тут.ПІДТРИМКА ТА РОЗВИТОК ЯКОСТІ УНІВЕРСИТЕТУ: ПРОГРАМИ І СЕРВІСИ

Команда Українського католицького університету з лютого 2017 р. бере участь у Програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України, що реалізується Британською радою в Україні, Інститутом вищої освіти НАПН України та Фундацією лідерства для вищої освіти (Велика Британія).

Місія проекту:

Змінювати викладання у вищій освіті в країні на краще і служити зразком для такої зміни.

Детальніше про заходи проекту, а саме участь учасників в "Академії змін" тут.

Команда УКУ заручилась підтримкою університету Великої Британії для реалізації свого проекту і отримала можливість подання цільової заявки на навчальний візит до St Mary's University, Twickenham, London. Поїздка учасників за напрямом командне лідерство (Ірина Старовойт, Олег Яськів, Марія Щурко, Оксана Пасічник, Надія Скокова) відбудеться 30.10-03.11.2017.


PROFESSIONAL DEVELOPMENT CENTRE FOR THE FACULTY

Команди двох університетів -  Українського католицького університету та Національного університету "Києво-Могилянська академія" 18-20 жовтня візьмуть участь в інтенсивних семінарах із професійного розвитку викладачів, які проведуть для них фахівці Центру підвищення викладацької майстерності / Centre of Advancement of Faculty Excellence (CAFE) університету МакЮена (Канада).

Першим етапом проекту стало індивідуальне стажування Оксани Пасічник, керівника проектів та програм ЦеНІТ, в університеті МакЮена (детальніше тут) .