Центр навчальних та інноваційних технологій підтримує викладачів у створенні навчального відео.

Викладач може скористатись One Button Studio @UCU для запису відеолекцій, відеоповідомлень, інструкцій та демонстрацій.

Також ми допоможемо записати відео з екрану. Окрім того, ми надамо підтримку у підготовці до запису (фаза планування) і розповсюдженні відео-ролика (фаза поширення).    

Запис відео

Що таке One Button Studio @UCU

One Button Studio @UCU – це зручна кімната-студія, головне призначення якої – запис навчального відео для внутрішніх курсів (курсів освітніх програм університету). Технологія виробництва відео в студії типу One Button дозволяє записувати відеоконтент студійної якості самостійно, без участі операторів та інженерів монтажу. Досить натиснути на одну кнопку, щоб розпочати запис. Від користувача студії вимагається попередня підготовка до запису, в т.ч. розробка наочних матеріалів й розуміння сценаріїв створення відео.

  • One Button Studio @UCU розташована в кімнаті 305 Центру митрополита Андрея Шептицького.
  • Уся важлива інформація, інструкції, методичні матеріали щодо запису навчального відео та ін. розміщено на сайті obs.ucu.edu.ua.

Робота з OBS @UCU

  • Для бронювання приміщення й налаштування сценаріїв створення відео користувачам студії потрібно заповнити форму в Кабінеті користувача на вебсторінці студії.
  • У приміщенні студії користувачі можуть працювати повністю самостійно, управляючи записом роликів спеціальною кнопкою-аплікацією (яка автоматично запускає роботу камери, вмикає світло й мікрофон).
  • Після завершення запису користувачі студії отримують покликання на відеофайл, який можна опублікувати на YouTube-каналі кафедри, освітньої програми, власному каналі чи деінде.

текст