На старті навчального року 2021-2022

Центр навчальних та інноваційних технологій пропонує підбірку інформаційних матеріалів, інструкцій, а також аноси навчань для викладачів, які можуть бути корисними на старті 2021-2022 н.р.

Орієнтація нових викладачів

ЦеНІТ запрошує нових викладачів ближче познайомитись із працівниками ВІДДІЛУ. Довідник викладача та Орієнтаційна сесія центру допоможе у цьому.
  • Ознайомитись із програмою навчань та презентацією відділу можна за покликанням: https://cutt.ly/uWWzKjZ

Е-курси 2021-2022 н.р. в CMS UCU

З 2021-22 н.р. вводиться в дію Політика створення та збереження електронних курсів в системі електронного навчання УКУ (CMS UCU). Вона регулює загальні правила створення, збереження та надання доступу до електронних курсів в CMS UCU і є важливим документом для працівників та студентів Університету, яким керуються усі учасники навчального процесу.
  • Із переліками створених е-курсів в CMS UCU на перший семестр 2021-22 н.р., інструкцією зарахування студентів групами, імпорту контенту з одного курсу в інший можна ознайомитись за покликанням: https://cutt.ly/qWWbI7w 

Підвищення кваліфікації викладачів

З метою розвитку компетенцій викладачів із розробки е-курсу навчальної дисципліни та дидактики змішаного навчання, ЦеНІТ пропонує курси та модулі із підвищення кваліфікації. Викладачі, які успішно виконають програму обраної навчальної пропозиції, отримають сертифікат, що відповідатиме 0,5 / 1 / 1,5 кредитам ECTS.

Нові сервіси

З вересня 2021 р. УКУ вводить в експлуатацію відеостудію типу One Button. В дизайн One Button Studio @UCU закладені принципи доступності, простоти використання та самозарадності самого користувача. Запрошуємо викладачів університету ознайомитись із функціоналом OBS @UCU і скористатись можливістю запису навчального та інструкційного відео для курсів навчальних дисциплін.

Навігатор змішаного навчання

Блоги Vanderbilt University Center for Teaching [переклад на українську від ЦеНІТ]: Блоги EdEra:

Гайди та інструкції для викладачів

Для підтримки викладачів та викладання Центр навчальних та інноваційних технологій розробив інструкції із користування системами, які впроваджені університетом для покращення якості навчального процесу, а також пропонує гайди, рекомендації з роботи із різноманітними ресурсами та сервісами для змішаного/гібридного викладання та навчання: