Підготовка до викладання у 2020-21

Повернення на кампус у серпні 2020 р. та навчальний процес в осінньому семестрі вимагатимуть особливих зусиль викладачів УКУ, зокрема з підготовки курсів навчальних дисциплін до викладання за гібридною/змішаною моделлю. Центр навчальних та інноваційних технологій пропонує підбірку інформаційних матеріалів, рекомендацій, навчань, що полегшать це завдання.


Навігатор змішаного навчання

Посібники та рекомендації МОН: Дизайн та силабус курсу гібридного / змішаного навчання: Блоги Vanderbilt University Center for Teaching [переклад на українську від ЦеНІТ]: Блоги EdEra:    

Ресурси та рекомендації від Гарвардського університету та Гарвардської школи бізнесу

Harvard University для осіннього семестру рекомендує гібридну модель викладання, та акцентує на тому, що "all course instruction (undergraduate and graduate) for the 2020-21 academic year will be delivered online". Для цього була розроблена СТОРІНКА, що надає викладачам навчальні ресурси для їх підтримки. Серед них: Окрім того, університет підготував: Harvard Business School та видавництво HBP розробили та впорядкували чимало матеріалів, які допомагають покращити викладання - і тепер поширюють їх, відкрито діляться цінним досвідом. На сторінці  ONLINE TEACHING RESOURCES Ви знайдете:
  • записи вебінарів, в т.ч. про дизайн гібридних курсів;
  • статті та гайди за тематичними рубриками: менеджмент курсу, залучення студентів, стратегії навчання, методи викладання, в т.ч. викладання онлайн.
 

Гайди та інструкції для викладачів від ЦеНІТ

Для підтримки викладачів та викладання Центр навчальних та інноваційних технологій розробив інструкції із користування системами, які впроваджені університетом для покращення якості навчального процесу, а також пропонує гайди, рекомендації з роботи із різноманітними ресурсами та сервісами для змішаного/гібридного викладання та навчання:

Інформаційні бюлетні Проекту сприяння академічній доброчесності SAIUP

Серія Infobulletin, підготована консультантом Проекту SAIUP Євгеном Ніколаєвим,  розкриває різні аспекти академічної доброчесності. У забезпеченні якості освіти й створенні умов для академічної доброчесності є кілька вихідних, які базуються на дизайні курсу навчальної дисципліни й підтримці навчання студентів. В бюлетнях автор дає відповіді на питання:

       

Курси із викладацької майстерності на Coursera

УКУ отримав доступ до 3800 курсів, які стали частиною програми Coursera for campus, тож викладачі спільноти можуть отримати сертифікат про проходження безкоштовно! (Доступ до програми буде відкритий до 31 липня 2020 року. Далі Coursera планує приймати рішення про його продовження щомісяця залежно від розвитку ситуації в світі. Зараховані користувачі, які почали вивчати курси до 31 липня, будуть мати доступ до 30 вересня 2020 року).

Детальніше:  https://ceit.ucu.edu.ua/news/coursera/